Знайдіть периметр рiвнобедреного трикутника з основою завдовжки 12 см, бiчна сторона якого на 3 см

більша за основу. допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Шестопал Аля.

Объяснение:

ну смотри основа 12см сторона на 3 больше 12+3=15 а поскольку трикутник рівнобедренний то і друга бічна тоже 15 периметр =12 +15+15=42