у трикутнику друга сторона на 1 см коротша ніж збільшена на 60% перші, а третя сторона на 3 см

довша, ніж збільшена на 40% перша. Вирази периметр трикутника через першу сторону. знайди сторони трикутника, якщо його периметр доповнює 22 см. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Алексей.

Ответ:

4.5; 8.2; 9.3

Объяснение:

Нехай x -перша сторона. Тоді

2-га сторона буде  x+ 0.6x + 1см  

30-тя сторона буде  x+ 0.4x + 3см

Тоді периметр складе:  

x+ x+ 0.6x + 1 + x+ 0.4x + 3 = 4x + 4 = 22;  4x= 18; x=4.5.

Тоді

1-ша сторона = 4.5 см;

2-га сторона = 4.5+ 2.7 + 1 = 8.2 (см.)

3-тя сторона = 4.5 + 1.8 + 3 = 9.3 (см.)