на двох полицях 40 книжок .знайдить кількість книжок на полиці якщо на другій полиці книжок у 3

рази менше​

Ответы на вопрос

Отвечает Неустроева Лера.

Ответ:

30 книг на першій полиці, 10 книг на другій полиці

Объяснение:

Нехай на другій полиці х книжок, тоді на першій 3х книг. За умовою задачі складаємо рівняння:

х+3х=40

4х=40

х=40:4

х=10

3х=3*10=30