За 3,5 год човен проходить таку саму відстань, як за 7 год проти течії. Знайти власну швидкість

човна, якщо швидкість течії річки 3 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Трушагин Саша.

Ответ:

9 км/ч

Объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

3,5(x+3)=7(x-3)        |3,5

x+3=2x-6

2x-x=6+3

x=9 км/ч