За 5 годин човен проходить за тічією річки таку ж відстань, як за 7 годин проти течії. Знайти

власну швидкість човна, якщо швидкість течії дорівнює 2 км за годину​

Ответы на вопрос

Отвечает Marchenko Vladislav.

Пояснення:

Нехай власна швидкість човна - х.       ⇒

(x+2)*5=(x-2)*7

5x+10=7x-14

2x=24 |÷2

x=12.

Відповідь:  власна швидкість човна 12 км/год.