6. Жәшікте 3 ақ және 12 қызыл шар бар. Жәшіктен бір шар алынды. Алынған шардың қызыл түсті

болуының ықтималдығын табыңдар: A. 0,7 B. 0,2 C. 0,8 D. 0,75 E. 0,4

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

Всего в коробке было: 3+12=15 (шаров).    ⇒

Вероятность того, что из коробки выймут красный шар равна:

P(A)=\frac{12}{15}=\frac{4}{5}=0,8.

Ответ: C. 0,8.