доведіть що з будь яких ста чисел завжди можна вибрати два таких числа що їх різниця націло

ділиться на 99​

Ответы на вопрос

Отвечает Невмержицький Деня.

Ответ:

Так, з будь-яких ста чисел завжди можна вибрати два таких числа, що їх різниця націло ділиться на 99.

Объяснение:

100-1=99

99/99=1

3267-3168=99

99/99=1

................

n-(n-99)=99       n - будь-яке число

99/99=1