Знайдіть кількість розвязків рівнянь (x-5)-a=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Антонян Артур.

Ответ: три розв'язки

Объяснение:1)а=0 підставимо х-5=0  х=5

2)а>0  x-5-a=0      x=a+5

3) a<0   x-5-(-a)=0   x-5+a=0     x=5-a