Відстань 160 км легковий автомобіль долає на 2 год швид­ше, ніж автобус. Знайдіть їх швидкості,

якщо вони відно­сяться, як 2:1.

Ответы на вопрос

Отвечает Поталай Ника.

Відповідь:

Скорость авто 80; Скорость автобуса 40

Нехай час авто= х, а автобуса х + 2. Складемо рівняння:

х + 2 : х = 2 : 1

2 ( х + 2 ) = х

2х + 4 = х

х = 4

Оскільки v = S/t, то

v = 160 : 2 = 80

Скорость авто = 80, а скорость автобуса = 80 : 2 = 40

Відповідь 80; 40.