Яке одне й те саме число треба додати до чисельника і знаменника дробу 17/7 , щоб дістати 1/2 ?

Срочно даю 25 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Прудник Оля.

Відповідь: 13,5/7

Пояснення:Якщо дріб 7/17 (7 ділити на 17), то до чисельника і знаменника слід прибавити 3.

Якщо дріб 17/7 _17 на 7) то:

17/7+х=0,5 (1/2)

х= 0,5-17/7

х= 13,5/7 (13,5 ділити на 7)