Яке одне й те саме число потрібно додати до чисельника і займеника дробу 13-21 щоб дістати дріб 5-6


Ответы на вопрос

Отвечает Забиров Руфат.
 \frac{13+x}{21+x}= \frac{5}{6}   ⇒ 13*6+6x=5*21+5x ⇒ x=27