6. Три друкарки надрукували 360 сторінок. Перша виконала 4/9 роботи, друга - 60% решти. Скільки

сторінок надрукувала третя друкарка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирютина Инна.

Первая напечаала :

360*\frac{4}{9}=40*4=160

Осталось напечатать :

360 - 160 = 200

Вторая напечатала :

200 * 0,6 = 120

Третья напечатала :

360 - (160 + 120) = 360 - 240 = 120