Виконайте множення многочленів 1.) (a-2)(m+3). 1.) (n-7)(x-a)


Ответы на вопрос

Отвечает Новак Ксения.

Відповідь:

1.3а-m-6

2.nx-an-7x+7a

Пояснення: Просто розкрий дужки і перемножуй, а потім найди однорідні члени ( я їх підкреслю) і зроби з ними дії( + або -) тоді запиши що залишилось, але цифру спереду, а букви позаду цифри( і якщо самі букви то по алфавіту : і ще 1m не пишемо просто пишемо   m)

(a-2)(m+3)=а*m+a*3-2*m-2*3=am+3a-2m-6=3а-m-6.

2. Тут нема однорыдних членів, тому вдруге просто впорядковуємо  по алфавіту і знаки( там де - множемо на - буде +

(n-7)(x-a)=nx-na-7x-7(-a)=nx-an-7x+7a