527.° Подайте у вигляді добутку многочленів вираз:1) а (b+c) + 4b + 4с;​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобунець Альона.

Ответ:

Объяснение:

а(b+c) + 4b + 4с = а(b+c)+4(b+c)=(a+4)(b+c)

метод группировки