X(2-x)+x у 2 степені=4Розв’яжіть рівняння Пж срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Айжарикова Томирис.

Ответ:

х(2-х)+х²=4

2х-х²+х²=4

2х=4

х=4÷2

х=2