1.Відомо, що f(x)=x-2х. Знайти f(-2).2. f(x)=-4x-3. Знайти х, при якому f(x)=-5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Chemeris Oleg.

Объяснение:

1) f(-2) = - 2 - 2*(-2) = 2

2) - 4x - 3 = -5

- 4x = - 2

x= 1/2