Запишіть в стандартному вигляді числа : 43600; 0,0052; 200400; 4092 *10 ^8(степені)


Ответы на вопрос

Отвечает Дунько Елизавета.

Пояснення:

43600=4,3 *10⁴;( за першою цирою ставиш кому и дописуеш(*10)

а степінь буде додатня ( ти велике число зменшуєш) і степінь буде рівною тому числу  скільки цифр після коми)

0,0052=5,2 *10⁻3;( за першою цифрою ставиш кому  и дописуєш *10⁻( ти мале число як би збільшуєш тому степінь буде мінусова) степінь дорівнює кількості цифр між комами)

200400=2,004*10⁵( за четвіркою ми нули не переписуємо, але їх кількість рахуємо. Принцип той самій що в 1-му прикладі)

4092 *10⁸=4,092*10³*10⁸=4,092*10¹¹