Знайди добуток многочлена й одночлена 4(7a2−8a+14).


Ответы на вопрос

Отвечает Шиман Виктория.

Відповідь:

28а²-32а+56

Пояснення: не бійся слів в завданні :одночлен- то 4, многочлен то вся дужка( 7а²-8а+14), добуток- то перемножити

просто треба розкрити дужку

4(7a²−8a+14)=4*7а²-4*8а+4*14=28а²-32а+56