Знайдіть градусну міру дуги, яка складає 5/18 кола.


Ответы на вопрос

Отвечает Таракина Настя.

Ответ:

100°

Объяснение:

Градусна міра всього кола 360°

5*360:18=100°

Отвечает Ткачук Анастасія.

Відповідь: 100°

Пояснення:

Треба знати, що градусна міра кола  дорівнює 360°

360°*5:18=5*20=100°