Знайдіть градусну міру дуги, яка становить чотири шіснадцятих (4/10) кола


Ответы на вопрос

Отвечает Фильченкова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

360* 4/16 = 360*1/2 = 180°

360*4/10 = 360*0,4 = 144°