Знайдіть градусну міру дуги кола , довжина якої дорівнює п см, а довжина радіуса кола 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Игорь.
Формула для знаходження кута: 

α= \frac{180*L}{r \pi } = \frac{180* \pi }{12 *\pi } =15°

В.: 15°