Знайдіть градусну міру дуги кола, довжина якої дорівнює π см якщо радіус кола дорівнює 12см


Ответы на вопрос

Отвечает Шеляков Кирилл.

Довжина кола L =2piR=2*12*pi=24pi. Градусна мiра кола 360°.

Градусна мiра дуги (360°:24pi)*pi=15°.

Вiдповiдь: 15°