15 БАЛОВ!!!! чому дорівнює значення функції f(x)=2x-5, якщо x= 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Котов Лев.

f(x) = 2x - 5

x = 4     ⇒   f(4) = 2 * 4 - 5 = 8 - 5 = 3

Ответ : f(4) = 3

Отвечает Лебедев Павел.

Відповідь: f(4)=3

Пояснення:

підставляеш замість х значення 4

f(4)=2*4-5=8-5=3