Знайти 4 послідовних цілих числа, якщо добуток 1 і 2 числа на 66 менший за добуток 3 і 4 чисел

Даты розгорнуту відповідь​

Ответы на вопрос

Отвечает Verner Karina.

Відповідь:

15;16;17;18

Пояснення:

Нехай перше число буде x, тоді друге число x+1, третє число x+2, а четверте x+3.

x*(x+1)+66=(x+2)*(x+3)

x^2+x+66=x^2+5x+6

4x=60

x=15