Обчисліть зручним способом а) 49· 51;


Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Навіть не знаю на рахунок "зручного способу"...

49· 51 = 7 * 7 * 51 = 7 * 357 = 2499.

Сподіваюся вірно.