Обчисліть зручним способом: а) 29² – 28²;


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарь Яна.

Відповідь:

Скористаємося формулою різниці квадратів:

a²-b² = (a-b)(a+b)

29²-28² = (29-28)(29+28) = 1·57 = 57.