Допоможіть будь ласка з самостійною з алгебри 7 клас 1) розкладіть многочлен на множники. х-у+с(

у-х) 2)спростіть вираз х^2-(х-2)(х+2) 3) знайдіть значення виразу,застосовуючи формулу скороченого множення 0.98^2 4) роз'вяжіть рівняння (х-2)(х+2)-(х-3)^2=6

Ответы на вопрос

Отвечает Митрошина Варя.

Объяснение:

1)х-у+с(у-х)=-(у-х)(1-с)

2)х²-(х-2)(х+2)=х²-(х²-4)=х²-х²+4=4

3)0,98*2=98*2=196,переносимо кому =1,96

4)(х-2)(х+2)-(х-3)²=6

х²-4-х²+6х-9=6

-13+6х=6

6х=6+13

6х=19

х=19/6