6m²+12mn+6n² якщо m=56, a n=44 знайдіть значення виразу​


Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.

6m²+12mn+6n² =6*(m²+2mn+n² ) = 6*(m+n)²

якщо m=56, a n=44 , 6*(56+44)² = 6*(100)² =6*10000=60000