Дві бригади озеленювачів мали посадити по 150 дек. кущів, 1 висаджували за годину на 5 більше,ніж

2,і тому 2 бригада закінчила свою роботу на 1 годину пізніше ніж 1. Скільки кущів щогодини висаджувала кожна бригада. допоможіть пліз​

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Мадина.

Объяснение:

Пусть ежечасное высаживание дек. кустов второй бригадой х.    ⇒

Ежечасное высаживание дек. кустов первой бригадой х-5.

\frac{150}{x-5}-\frac{150}{x}=1\\150*x-150*(x-5)=1*x*(x-5)\\150x-150x+750=x^2-5x\\x^2-5x-750=0\\D=3025\ \ \ \ \sqrt{D}=55.\\x_1=30\ \ \ \ x_2=-25\notin\\30-5=25.

                                                Ответ:

ежечасное высаживание дек. кустов второй бригадой 30 кустов/час,

ежечасное высаживание дек. кустов первой бригадой 25 кустов/час.