Різниця двох чисел дорівнює 7, а їх частка дорівнює -2,5. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Андрей.

Ответ:

Эти числа 5 и 2.

1) 5+2=7

2) 5:2=2,5

Отвечает Кузнецов Никита.
Нехай Х - перше число, тоді -2,5Х - друге.
-2,5Х-Х=7
-3,5Х=7
Х=7:(-3,5)
Х=-2
тоді друге число = -2,5*(-2)=5
Відповідь: 5 і -2