Комісія, що складається з 15 осіб, має обрати голову, його заступника та секретаря. Скількома

способами це можна зробити?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харлашкина Светлана.

Ответ:

455 способов

Объяснение:

Число сочетаний:

C_{n}^{k} = \dfrac {n!}{k!(n-k)!}

C_{15}^{3} = \dfrac {15!}{3!(15-3)!} = \dfrac{12! \cdot 13 \cdot 14 \cdot 15}{3! \cdot 12!} =  \dfrac{13 \cdot 14 \cdot 15}{6} = 13 \cdot 7 \cdot 5  = 455 способов