Скількома способами із 9 членів комісії можна вибрати голову, заступника й секретаря?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабийчук Валя.

Ответ:Главу можем выбрать из 9

Секретаря из 9-1=8

Заступителя 8-1=7

9*8*7=504

Ответ:504

Объяснение:патамушта