Y=18x-x^2 розвязати квадратичне рівнянняРозписати​


Ответы на вопрос

Отвечает Мухин Саша.

Ответ:

х1=0;х2=18

Объяснение:

у=18х-х^2

0=18х-х^2

18х-х^2=0

х*(18-х)=0

х=0

18-х=0

х=0

х=18

х1=0;х2=18