(mnp⁹)= (3x)⁴= (-2dc)³= (-0,2ab)⁴= (3 ) (- tg) (4 )


Ответы на вопрос

Отвечает Чумутина Дарья.

Ответ:

1) m(y9 степені)n(у 9)р(у 9)

2) 81х(у 4 степені)

3) -8 d(y 3) c(y 3)

4)0,0016а(у 4 степені) b( y 4)

Объяснение:

  1. ми m множимо 9 раз самі на себе ( m помножити на m помножити на m помножити на m...) n множимо 9 раз на n і р множимо 9разів самі на себе
  2. (* множення) 3*3*3*3= 9*9=81. х*х*х*х= 81 х ( у 4 )
  3. -2*-2*-2=4*-2= -8 d*d*d= -8d( y 3) * c*c*c.
  4. -0,2*-0,2*-0,2= 0,0016a*a*a*a=0,0016a ( y 4) b*b*b*b=0,0016a(y 4)b( y 4)
  5. Надіюсь зрозуміло