знайдіть сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр 84 см а основа в 5 раз більша від

бічної сторони​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лиза.

Объяснение:

x - бічна сторона

5х - основа

2х + 5х = 84

7х = 84

х= 84÷7

х= 12 (см) - одна бічна сторона

84-(12+12) = 60 см - основа