Функцію задано формолую у= 2х - 3 1) значення функції, якщо значення аргументу -42) Значення

аргументу при, якому значення функції дорівнює 153) Чи проходить графік через точку В(3;-3)срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Опекунова Марина.

Ответ:

Объяснение:

1) y(-4)=2·(-4)-3=-8-3=-11

2) 15=2x-3; 2x=15+3; x=18/2=9

3) -3=2·3-3; -3≠3⇒график не проходит через точку B.