Дано арифметичну прогресію: 7;4;.... Обчисли різницю прогресії і третій член прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Кирилл.

a₁=7,  a₂=4

d=a₂-a₁=4-7= -3  (різниця)

a₃=a₁+d(3-1)=a₁+2d=7-6=1  (третій член прогресії)