Дано арифметичну прогресію: 4; 0; ....Обчисли різницю прогресії і третій член прогресії.​


Ответы на вопрос

Отвечает Целиков Глеб.

Ответ:

Різниця прогресії d обчислюється за формулою: d = a2-a1.

d = 0-4= -4

a3 = 4-4*(3-1) = 4-8 = -4