Знайдіть значення похідної від функції у=5-1/х-1/х^13-х^-8​


Ответы на вопрос

Отвечает Мокрецова Анна.

Ответ:

y=5-1/x-1/x^13-x^(-8)=5-x^{-1}-x^{-13}-x^{-8}   \\\\y'=x^{-2}+13x^{-14}+8x^{-9}

Объяснение: