Помогите пожалуйста очень срочно. Функцію заданою формулою y=-3x+5. Знайдіть: 1) значення функції

якщо значення аргументу дорівнює 4. 2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 8.?

Ответы на вопрос

Отвечает Датская Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

1)y=-3x+5.         2)y=-3+5

y=-3*4+5           8=-3x+5

y=-7.                   3x=5-8

                         3x=-3

                         X=-3/3 = -1