Послідовність задана формулою: аn=6n-1 Знайдіть дванадцятий член цієї послідовності? 70 71 72


Ответы на вопрос

Отвечает Николай Курков.

Ответ:

а12=6*12-1=72-1=71

Объяснение:

Подставить