Вкладник поклав у банк 60 000 грн під 8 % річних. Скільки грошей буде на його рахунку через 2

роки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудик Саша.

Ответ:

Объяснение:60000·1,08=64800(грн)--через 1 год

64800·1,08=69984(грн)--через 2 года

( с капитализацией или  нет?)