В арифметичній прогресії a₁=2, d=5. Знайдіть a₇17401432​


Ответы на вопрос

Отвечает Бутерина Ксюша.

Ответ:

32

Объяснение:

а¹=2

d=5

a7=a¹*6d

a7=2+6*5=2+30=32