Знайдіть восьмий член послідовності n-й член якої задано формулу yn=3n-8​


Ответы на вопрос

Отвечает Абросимова Ангелина.

y_{n} = 3n - 8 \\ y_{8} = 3 \times 8 - 8 = 24 - 8 = 16