1. Функцію задано формулою у = — 2х + 5. Визначте: 1) значення функції, якщо значення

аргументудорівнює 4;2) значення аргументу, при якому значення функціїдорівнює 11;3) чи проходить графік функції через точку А (2,-1).​

Ответы на вопрос

Отвечает Почерникова Аня.

Объяснение:

1)х=4

у=-2*4+5=-8+5=-3

2) у=11

11=-2х+5

2х=-6

х=-3

3) х=2,у=-1

-1=-2*2+5

-1=-4+5

-1 ≠ 1 (значит график не проходит через точку А)