не використовуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції

y=x/8+5​

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

y=x/8+5

0=x/8+5

0=х+40

-х=40

х= -40