Ромбынын диоганальдары нын биреуи екиншисинен 3 есе артык,ауданы 24см².Диоганальдары табындар​


Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Мэри.

Ответ:

S ромба=(d1*d2)/2.

Кіші диагональ  = х,екінші тең 3х.

24=(3х*х)/2

24=3х^2/2

3х^2=48

x^2=16

x=4 (бірінші диагональ)

4*3=12 (екінші диагональ)

Жауап: 4, 12

Объяснение: