Не виконуючи побудови, знайти координати точки перетину графіків функцій у=28х-5 іy=-20х+7​


Ответы на вопрос

Отвечает Дарбинян Роберт.

Ответ:

x 1/4 y=2

Объяснение:

28x-5=-20x+7

48x=12

x = 1/4

y=-20*(1/4)+7

y=-5+7 = 2