792. Не виконуючи побудови, знайдіть нулі функції: 1) у = 2х - 6; 2) у = -- х + 8;3) y = 7x;4) у

= -5х.​

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачёв Максим.

Відповідь:

Пояснення:

1) 2x-6=0

2x=6

x=3

2) -x+8=0

-x=-8

x=8

3) 7x=0

x=0

4) -5x=0

x=0