Знайдіть а23 арифметичної прогресії (аn) якщо а1=-15 і d=3


Ответы на вопрос

Отвечает Сурин Владислав.

Ответ:   51.

Объяснение:

Знайдіть а23 арифметичної прогресії (аn) якщо

а1=-15 і d=3.

Решение.

an=a1+(n-1)d.

a23 = -15 + 22*3 = -15 + 66 = 51.